سوالات متداول

تفاوت بین کرم خاویار روشن کننده و روغن آرگان در بروز خواص روشن‌کنندگی چیست؟

تفاوت این دو کرم در این است که خاویار قدرت روشن‌کنندگی بالاتری دارد دارای امگا ۳ و ۶ و قدرت ترمیم کنندگی هم دارد اینکه این کرم برای افرادی که پوست‌های بسیار خشک و حساسی دارند گزینه مناسبی است و می‌توانند شب‌ها استفاده کنند؛ اربیانا روشن‌کننده معمولی هم دارد قیمت آن مناسب تر است، دارای روغن آرگان است؛ آرگان خودش روشن کننده طبیعی پوست است و می‌توانند از آن استفاده کنند.
ولی افرادی داریم که مشخصاً دنبال کرم‌های خاویار هستند کرم خاویار روشن کننده است و اثرات روشن کنندگی قوی‌تری دارد و در مدت زمان کوتاه‌تری اثرات روشن‌کنندگی و ترمیم‌کنندگی را می‌گذارد.
افرادی هم داریم که تمایل به استفاده از کرم خاویار ندارند به این دلیل که فرد می‌گوید آلرژی دارم یا تمایل دارند کرم معمولی‌تری استفاده کنند که پیشنهاد ما، کرم روشن‌کننده اربیانا است یکی از مواد تشکیل‌دهنده آن، فعالیت آنزیمی تولید رنگدانه ملانین را محدود می‌کند.
مورد بعدی روغن آرگان است که آرگان کاربردهای متعددی برای مو و پوست مانند آبرسانی، تغذیه، ویتامینه کردن، ماسک مو و ضد موخوره دارد.
بعضی از افراد تمایل دارند در سبد محصولات خود یک روغن داشته باشند که در طول هفته‌ای یک یا دو بار به عنوان سرم آبرسان مو استفاده کنند و این  روغن به مرور زمان پوست را هم روشن می‌کند و منافاتی با کرم خاویار کرم روشن کننده اربیانا ندارد کرم خاویار افراد مصرف کننده خاص خودش را دارد فرد به خاطر روغن های امگا ۳ و ۶ موجود در روغن خاویار هست تمایل دارد محصولاتی را که استفاده کنند که حاوی روغن خاویار هم باشند و اگر ضد چروک استفاده می کنند ضد چروک خاویار باشد اگر روشن کننده استفاده می کنند روشن کننده خاویار باشد.

بازگشت به لیست