سوالات متداول

راه‌حل اربیانا برای رفع لکه‌های مقاوم در پوست‌های خشک چیست؟

افراد دارای پوست خشک دارای لکه‌های مقاوم یا بعضاً لکه‌های بارداری، تمایل دارند در زمان کوتاه تری اثربخشی محصولات را ببینند. برای این افراد نمی‌توانیم ما تک محصوله جلو برویم و اگر هدف برطرف کردن مشکلات پوستی هست باید تعدادی از کرم‌ها را در یک مدت زمان مشخص استفاده کنند و زمانی که نتیجه گرفتند و با مشاوره دائما این مقدار کرم ها کم و زیاد شود.
برای پوست خشک دارای لکه‌های مقاوم، کرم ترمیم کننده، کرم جوانساز (ضدآفتاب) و
کرم روشن کننده اربیانا را داریم و در عین حال صابونی که باید استفاده شود ،صابون ختمی هست.
اگر خشکی پوست شما به حدی هست که حتی برای لحظاتی که کرم روی پوست شما نیست احساس خارش دارید، دو بار در هفته هم می‌توانید شب‌ها فقط از روغن آرگان روی پوستتان استعمال کنید و کرم ترمیم کننده و جوانساز در طول روز و روشن کننده را شب‌ها بزنید.
اگر پوست تان خیلی خشک است باید ابتدا فقط کرم جوانساز استفاده شود و از هفته دوم به بعد جوانساز و ترمیم کننده را استفاده کنید برای مثال: اگر پوست تان خیلی خشک باشد و در جا فقط ترمیم کننده بزنید؛ چون یکی از مکانیسم های کرم ترمیم‌کننده این است که پوست را بازسازی می‌کند و ممکن است احساس خارش و سوزش برای شما خوشایند نباشد به این علت در ابتدا با کرم جوانساز این شرایط را کنترل می‌کنیم و بعد از کرم ترمیم کننده هم در کنار آن استفاده می‌کنیم
حالا اگر تمایل داشته باشید می‌توانید کرم روشن کننده خاویار را استفاده کنید و به هر حال باید با ما در ارتباط باشد و با عکس هایی که برای ما ارسال می‌کنید مشاوره دقیق برایتان داشته باشیم.

بازگشت به لیست